لیفت صورت

لیفت صورت در شیراز :

pic1

لیفت صورت چیست :

لیفت صورت نوعی عمل جراحی زیبایی است که جهت کاهش علایم ناشی از افزایش سن از قبیل شل شدگی پوست و چین و چروک مورد استفاده دارد.

عمل جراحی لیفت صورت برای کاهش چروک‌ها و سایر نشانه‌های پیری در صورت و با هدف بهبود کلی ظاهر فک و صورت انجام می‌شود. عمل جراحی لیفت صورت در شیراز می‌تواند باعث  از بین بردن تأثیرات نامطلوب زمان، فشارهای عصبی و قرارگیری در معرض عوامل محیطی مختلف کمک می‌کند. جراح لیفت صورت، برای انجام این عمل عضلات زیر پوست صورت را بالا برده و سفت می‌کند تا علاوه بر جوانسازی ساختار چهره، فرم آن را نیز زیبا کند. سپس او چربی‌های اضافی پوست که ظاهر چهره را پیر و خسته نشان می‌دهد را برمی‌دارد.

این فرایند شامل ایجاد برش در نواحی خط مو، فک، گوش ها جهت عقب بردن و کشیدن پوست است. این نوع عمل جراحی ممکن است با سایر عمل های جراحی زیبایی نیز همراه شود.

لیفت صورت در شیراز
لیفت صورت در شیراز

با بالا رفتن سن، پوست صورت ما استحکام و قابلیت ارتجاع خود را به خاطر کاهش قدرت عضلات از دست می دهند و این موضوع معمولاً باعث ایجاد چروک در پیشانی، ابروها و فرو رفتگی گونه می شود و چروک های به نسبت زیاد بر روی پوست ایجاد می شود. مردان و زنان در اوایل دهه ۴۰ سالگی و ۵۰ سالگی با این تغییرات ناخوشایند مواجه می شوند. در مرکزتخصصی کاشت وزیبایی بوژان متخصصان ما می توانند به شما مجموعه گسترده ای از راه های درمانی بدون عمل جراحی را برای اجتناب از این مشکل و لیفت صورت و لیفت پیشانی مانند لیفت صورت با نخ پیشنهاد دهند. زیبایی یا بازیابی جوانی و ظاهر طبیعی فرد برای لیفت صورت، لیفت پیشانی، ابروها، گونه ها و یا فک در مرکز تخصصی بوژان شیرازانجام میشود . ما اعتقاد داریم که ایجاد چروک و مسائل مربوط به آن موضوعی طبیعی است، اما غیر قابل درمان نیست. شما می توانید با استفاده از روش های کشیدن پوست صورت این مشکل را تا حد ممکن درمان کرده و کاهش دهید.

لیفت صورت در شیراز